3.12. pryč s letitými jistotami

4. prosince 2013 v 0:38 | já
Oči mi neustále mířily někam ke kruhům, lehounce se pohupujícím pod stropem tělocvičny. Připadalo mi netaktní koukat na všechny ty boky obepnuté v legínách, které stály naproti mně. Před minutou jsem se společně s nimi rozcvičoval a teď nás všechny čekalo hodinové cvičení s takovými těmi popruhy. Vůbec mi nebylo trapné, že tam jsem jediný chlap mezi patnácti ženami. Kdepak!
Ach bože, dobrovolně v tělocvičně, ve svém volném čase. Co to s tebou je, Jayi? :-)
------------------------------------------------------------
Po této etudě jsem sednul do auta a dopravil se do půl hodiny vzdáleného bazénu. Sil se mi již mnoho nedostávalo, pravda. Jenže úterý a čtvrtek jsou plavecké dny! A žádný ulejvání, to může přijít nejdříve po mém příletu v lednu. V bazénu už si na mě zvykli, přijíždím skoro vždycky předposlední a i tak končím, pár minut před zavíračkou.
------------------------------------------------------------
No a pokud nestrávím večer v bazénu, tak mě zaručeně najdete v posilovně. Minule jsem psal, že se mi tam moc nechce. Hned poté se stala neuvěřitelná náhoda. V jednom místě a jednom čase se sešli dva lidé se stejnou myšlenkou. A ten druhý mi s tím nakonec hodně pomohl. Já mu zase pomohl s jeho problémem...
------------------------------------------------------------
Jediný večer od minulého pondělí, který jsem vynechal, byl ten páteční. Přivezl jsem si z opravy kytaru! A musel jsem ji hned vyzkoušet :-)
Poté, co jsem ji zapojil do správného vstupu ve zvukovce...a po spuštění správného programu...se ozvalo jakési přebuzené chrčení, zdaleka neodpovídající zahraným tónům. Po hodině kutění jsem se už skoro chystal vyzkoušet ji na noťasu, ale pak mě naštěstí napadla spásná myšlenka a z repráků se konečně ozval můj první riff. Ach ach, zněl tak sladce :-)
Hra...no, ehm, víte co, já na nic takového nikdy nehrál, takže...ale ok, hra na kytaru je vedle posilovny a plavání momentálně třetím největším žroutem mého času.
------------------------------------------------------------
Mimochodem největším žroutem mých vlasů je právě bazén, ony se v něm nevratně zauzlíkují raz dva. Grrrrrrrrrrr.
------------------------------------------------------------
Také vám v tom výčtu činností chybí nějaká potrava pro duši? No mně taky. A hodně.
Ale víte co?

Tohle všechno jsou aktivity, jež mi něco přinesou a nemám při nich výčitky, že je provádím sám. Ve dvou se stejně dělat pořádně nedají. Rozšiřování obzorů své psyché nechávám na později. Nejlépe až bude s kým.

Zato mě to, co teď dělám, přivádí mezi lidi. Ač jsou to všechno plytké, mrzké a veskrze odsouzeníhodné záležitosti! :-D


Moji milí. Dá se říct, že co jsem se svým vědomím a vnímáním světa provedl za poslední tři měsíce, je největší změnou, jakou jsem kdy v životě prošel. Naprosto vážně. Úplně nevím, jestli si mám gratulovat nebo jestli být spíš naštvaný, že nedržím linii... :-)

Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zítra Zítra | Web | 4. prosince 2013 v 1:16 | Reagovat

Ty pošetilče, každá princezna přeci ví, že když jde do koupele, vlasy se sluší sepnout. :)
Všechno je lepší než bývalo, ale budoucnost, ta bude přesladká.
La vita è bella.
Klidné spaní i úspěšný den přeji.

2 La vita è punk. La vita è punk. | Web | 4. prosince 2013 v 1:36 | Reagovat

a) Jistě princ musí projít sedmero nebezpečenstvími :D b) bohužel, tuším co dělám (inu, těm pocitům viny se nelze zas tak úplně divit) :( ale snad proto abych uměla ocenit dobré lidi a hodnoty, když je potkám. Věru už se trochu zlepšuji, ale těch sil, které jsem na to vyložila! c) vždy se nechám sbalit, když na něm je alespoň drobet, co milovat. Na jednom jsou to oči, a druhým se cítím v bezpečí a třetí je mou spřízněnou duší.
Dobrý postřeh.

3 Evš Evš | 4. prosince 2013 v 8:23 | Reagovat

Ha, tak konečně článek. Jupííí :D. Gratulovat si nemusíš, udělám to s radostí za tebe. Gratuluji! :D No a ke staré linii se můžeš určitě kdykoliv vrátit, takže nemusíš být naštvaný ;) že mrzké... achjo :D No nic, dneska ať se ti daří a pěkný den přeji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama