18.12. Cedriku, Wilfrede, Roweno!

18. prosince 2013 v 15:08 | já
Žít Mácha v Anglii, kdoví jak by vypadalo ono slavné zvolání :-)
Že je prosinec? A co jako?!
---------------------------------------------------------------------------

Na hlavní straně Seznamu se ukazuje reklama na Bentley. WTF? "Jé, hele, tohle auto se mi líbí, o něm jsem nikdy neslyšel, zrovna jsem si sice chtěl koupit Ferrari, ale tenhle Bentley...hmmm." Nebo jak si mám představit zásah cílové skupiny...?
---------------------------------------------------------------------------

Posledně jsem zůstal v bazénu sám. Připadal jsem si tam jako bohatý šejk (no ano, právě ten, pro kterého je určena ona reklama). A přišel jsem na to, co pomáhá na neposlušné vlasy. Stažené jsem je měl samozřejmě vždycky, bez toho bych si vůbec jakýkoliv pohyb ve vodě nedokázal představit :-) Ale plavecké brýle se svojí -gumoukolemhlavy- mi chyběly! Vzpomněl jsem si, že v levém spodním šuplíku mého psacího stolu leží už mnoho let, ještě nerozbalené. Určitě jsem je kdysi dávno dostal od Fau k vánocům (už je všem jasné, proč skoro nic nevyhazuju? :-D). A s nimi už se mi vlasy nezašmodrchávají :-)
Jako jo, chvilku trvalo než jsem si zvyknul nenadechovat se ještě pod hladinou, když i tam teď vidím ostře... :-D

Na gymplu jsme byli takoví tři neplavci plavci. Já uměl jen znak, o dovednostech těch ostatních jsem se mohl jen dohadovat. Sice jsme neuměli moc plavat, ale mělo to skvělé výhody - naše skupinka byla malá a program lekcí býval velmi volný :-)
Když se pak na vejšce konaly rozřazovací plavecké zkoušky, ani jsem na ně nešel. Proč taky. Pak jsem hezky rok (nebo dva?) rozplavával na Slávii prsa a opět šlo o příjemné hodiny prosté všech pitomých soutěží a pořvávání "děláš to blbě", případně "rychleji, rychleji". U nás se považovalo za úspěch, že jsme se neutopili :-D Ale ta prsa jsem se naučil.
Jenže plavat celou hodinu jedním stylem mi připadá lehce mentálně unavující. A proto v lednu odjedu do Prahy naučit se kraula :-) Držte mi palce.
------------------------------------------------------------------------

Nedopatřením jsem zabloudil do "akční" oblasti v místním Lidlu a měl jsem strašné nutkání si koupit sadu tužek nebo uhlů nebo co to tam vlastně měli. A plátno? :-) No kulil jsem oči.
------------------------------------------------------------------------

Při stavbě modelu jsem řešil problém, jak vyrobit kola. Motocyklová kola v třetinové velikosti.
Obtelefonoval a objezdil jsem půl republiky, než mi došlo, že mi je nikdo nevyrobí tak, jak bych potřeboval.
Při tom shánění jsem jednou přijel do malé soustružnické dílny. Zatímco jsem do krabičky skládal vypůjčené obráběcí nástroje a bavil se při tom s jejich majitelem, vešla dovnitř nějaká žena. Byla tak o deset let starší než já. Sympatický obličej, o půl hlavy vyšší, plnější, opravdu ženské tvary. Tedy vlastně nic podle mě a pro mě :-D
Ale řeknu vám, v té ženské něco bylo. V životě jsem mockrát nezažil, aby mezi mnou a někým neznámým přeskakovaly jiskry, ale tady fakt jo. Celých nekonečných pět minut jsme po sobě házeli očima. Pak jsem vypadnul, vydechnul a vtiskl si do paměti vzpomínku na neobvyklý zážitek :-)
-----------------------------------------------------------------------

Dnes večer udám první vánoční dárek (nejspíš letos také jediný), koncert Eltona Johna. Docela se na toho starýho páprdu těším :-)
-----------------------------------------------------------------------

Příště se vrátím k dnešnímu nadpisu a budu romantický :-)
A taky kritický a za rámeček si to nedám. Inu, ve všem co děláme můžeme nasekat spoustu chyb.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama