23.12. rambič

23. listopadu 2013 v 23:58 | já
Dlouho jsem nic nenapsal.
Měl jsem chuť, měl bych i témata, ale byla to taková témata, o kterých je lépe třikrát zapřemýšlet, než něco neuváženě napsat. Nejsou vůbec veselá, pro někoho jsou i třeba běžnou součástí života, já se s nimi ovšem vyrovnávám dost těžce. Nahlodávají další kameny ze základů mé osobní integrity. Už jich moc neporušených nezůstalo.
----------------------------------------------------------------

Tenhle týden jsem byl dvakrát plavat a začal jsem opět i poměrně intenzivně posilovat. Chybí mi kolo, nemám místo něj adekvátní náhradu. Byl jsem se podívat v místní posilovně, jestli bych aspoň tam tu stovku za týden nenajezdil, ale...heh...přece nemůžou myslet vážně, že jim tam budu funět hned vedle recepce a hlavně přímo naproti proskleným vstupním dveřím! Za nimiž už je jen ulice... To jako fakt ne.
Ještě tu máme druhý takový podnik, s trochu lepším situováním, je v patře :-D Ale nevím, nevím. Moc se mi tam nechce. Šlapat každý den ty schody... ;-)
----------------------------------------------------------------

Na druhou stranu bych ten rotoped, nebo jak se ta věc jmenuje, opravdu potřeboval, protože - ke konci roku poletím na Madeiru a chci si ji projet na kole :-D Pozval jsem i jednu kamarádku, která mi připadala jako jediný možný člověk, který by to dal se mnou, ale neměla čas. A prachy, ty hlavně. To je vám takový nepříjemný pocit, když vy byste ty prachy měl...ale nikdo normální je od vás nepřijme - a tím to končí. V tomhle je svět fakt blbě zařízenej. No takže letím sám. První den se zastavím v Lisabonu a pak už hurá na ostrov. Chtěl bych jet maximálně na lehko, chci si zkusit cestovat s minimem věcí. Trošku mi to kazí fakt, že na pražském letišti budu v šortkách asi vypadat trošku blbě a možná i omrzle :-D
Strávím tam i Silvestra, což vidím jako dar z nebes, protože třetího za sebou už bych doma se psem asi nedal. Neříkám, že to bylo špatný. Nebylo. Před půlnocí zalézt do garáže, konejšit strašpytla psa a hrát si s motorkama, vymýšlet co s nima provedu v létě a tak. Ale jak říkám, letos by se mi už moc nechtělo.
-----------------------------------------------------------------


Hraju si na FB takovou jednoduchou hru. Když mi nabízí další přátele, zkouším hádat podle jmen a podle profilovek, se kterým z mých nemnoha přátel se ona osoba zná. Protože drtivá většina mých přátel se navzájem nezná, takže ty okruhy se vůbec neprotínají. Bývá to zábavné :-)

Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama